počítadlo.abz.cz

Florbal

Florbal

Mistrovství republiky ve florbalu - junioři a muži

Ve čtvrtek 23.4.2015 se v tělocvičně v Praze 8 uskutečnil 14.ročník MR ČSMPS ve florbalu juniorů a mužů. Z pověření ČSMPS turnaj úspěšně zorganizoval Impuls Praha ve spolupráci s OU a PrŠ Chabařovická, Praha 8.Na turnaji startovalo 5 týmů: Integra Hradec Králové, Handisport Liberec, Impuls Praha 8 Chabařovická A, Impuls Praha 9 Učňovská a Impuls Praha 8 Chabařovická B. Vzhledem k počtu týmů se turnaj hrál systémem každý s každým 2x10min.hrubého času.
Turnaj oficiálně zahájila Ing. J. Pecková, zástupkyně ředitelky OU a PrŠ Praha 8 Chabařovická. K úvodnímu utkání nastoupili stejně jako minulý rok devítinásobní vítězové z Liberce proti týmu z Hradce Králové. Liberečtí nenechali nikoho na pochybách, že obhajobu titulu míní vážně. Další týmy bojovaly mezi sebou o zbývající pozice. Po úvodní výrazné prohře hradečtí již jen vítězili a získali tak stříbro. Napomohli jim k tomu florbalisté domácího A týmu, kteří ve vzájemném souboji sice vedli 3:0, ale stejně jako minulý rok těsně podlehli hradeckým florbalistům. Praha 8 A získala bronzové medaile díky lepšímu výsledku vzájemného utkání s Prahou 9. Utkání byla odehrána v duchu fair play, florbalisté předvedli kvalitní sportovní výkony.
Hráči nejúspěšnějších třech týmů byli dekorováni medailemi a z rukou hlavního organizátora MR převzali poháry. Rozhodčí vybrali členy All Stars Teamu turnaje, kteří obdrželi hodnotné ceny. Na návrh trenérů byli oceněni i nejužitečnější hráči týmů. Byla udělena i cena fair play.
Závěrečné poděkování za spolupráci patří všem členům realizačního týmu. Díky náleží i trenérům za přípravu týmů a sportovcům za předvedené výkony. Uznání si zaslouží rozhodčí, kteří svými výkony přispěli ke zdárnému průběhu turnaje. Poděkování náleží sponzorům: Salming ČR, School sport, ČFBU. Děkujeme.

Ve fotogalerii najdete momentky z této akce.

Podrobné výsledky z turnaje na:

Zde je možné shlédnout videosestřih z turnaje

Datum: 06.05  Zadal: lukavsky   Kategorie: Florbal  Fotogalerie   Vymaž   Oprav   Vytiskni