počítadlo.abz.cz
 
                            

Florbal

Florbal

Mistrovství republiky ve florbalu - junioři a muži

Ve čtvrtek 24.4.2014 se v tělocvičně v Praze 8 uskutečnil 13.ročník MR ve florbalu juniorů a mužů. Turnaj úspěšně zorganizovalo OU a PrŠ Chabařovická, Praha 8 ve spolupráci s Impulsem Praha a za výrazné podpory MHMP. Na turnaj se kvalifikovaly týmy Souhra Hostinné, Integra Hradec Králové, Handisport Liberec, Impuls Praha 8 Chabařovická a Impuls Praha 9 Učňovská. Vzhledem k počtu týmů se turnaj hrál systémem každý s každým.
Turnaj oficiálně zahájila Mgr.J.Cachová, ředitelka OU a PrŠ Praha 8 Chabařovická. K úvodnímu utkání nastoupili osminásobní vítězové z Liberce proti týmu z Hradce Králové. Liberečtí nenechali nikoho na pochybách, že obhajobu titulu míní vážně. Další týmy bojovaly mezi sebou o zbývající pozice. Domácí florbalisté si vítězstvím nad rivalem z Prahy 9 zajistili zisk bronzových medailí.
Na rozdíl od minulého ročníku obešla se utkání bez výstřelků v chování, florbalisté předvedli kvalitní sportovní výkony v duchu fair play. Hráči nejúspěšnějších třech týmů byli dekorováni medailemi a z rukou hlavního organizátora MR převzali poháry. Rozhodčí vybrali členy All Stars Teamu turnaje, kteří obdrželi hodnotné ceny. Na návrh trenérů byli oceněni i nejužitečnější hráči týmů. Poprvé byla udělena i cena fair play.
Závěrečné poděkování patří členům realizačního týmu, trenérům a sportovcům za předvedené výkony. Uznání si zaslouží rozhodčí, kteří svými výkony přispěli ke zdárnému průběhu turnaje. Poděkování náleží i sponzorům: Salming ČR, School sport, ČFBU. K úspěšné realizaci letošního MR výraznou měrou přispěl Magistrát hl.m.Prahy. Děkujeme.


Ve fotogalerii najdete momentky z této akce.

Podrobné výsledky z turnaje na:
http://www.lukavskyr.estranky.cz/clanky/McR-muzi---vysledky_zpravy/zprava-a-vysledky-mcr14-juniori--muzi.html

Datum: 02.05  Zadal: lukavsky   Kategorie: Florbal  Fotogalerie   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Počet příspěvků: